پاپیون چوبی نوعی جدید از هنر

person نویسنده: خبرگزاری اپکس ارت list دسته: مقالات آموزشی تاریخ: 1398-04-10 comment دیدگاه: 0 favorite بازدید: 180

پاپیون های چوبی نوعی جدید از پاپیون ها در دنیای هنر و مد

پاپیون های چوبی نوعی جدید ازپاپیون هاست که در تمام دنیا استفاده میشود ، با پیشرفت هنر و خلاقیت امروزه در جای جایه کره زمین کم کم این نوع پاپیون مد شده و مردم نسبت به استفاده از آن روی اورده اند ، این نوع هنر دستی هست که به تازگی تعداد محدودی از تولیدی های ایرانی نسبت به تولید این محصول اقدام کرده اند ، مورد حمایت و استقبال مردم کشور عزیزمان ایران همراه شده. از جمله این تولیدکننده های این محصول میتوان به مجموعه اپکس آرت اشاره کرد ؛ اپکس آرت که کمتر از یکسال ونیم از شروع کارش میگذرد در راستای استقبال مردم ازاین هنر زیبا اقدام به طراحی و تولید این پایپون ها در رنگبندی های مختلف چوبی با شمایل متمایز کرده است ، این پاپیون ها میتوانند برش خورده ، حکاکی شده و فیروزه کاری یا طلا کاری شده باشند.

 

اپکس آرت به دنبال سوال مشتریان در خصوص اینکه ایا عرق بدن باعث خراب شدن این محصول زیبا می شود ؛ به شما اطمینان می دهد که لایه محافظی که مجموعه اپکس آرت از آن استفاده میکند جلوی هر گونه آسیب به بدنه پاپیون را میگرد.

همین حالا شما میتوانید با خرید این محصول از اپکس آرت صاحب یک پاپیون چوبی شوید ، از آن در مجالس خود با پوشش کت وشلوار ، پیراهن ، تیشرت و تاپ استفاده کنید . به مانند ماه بدرخشید.

دیدگاه‎ها

هیچ نظری در این زمان ثبت نشده است!

دیدگاه خود را بنویسید

یکشنبه دو شنبه سه شنبه چهار شنبه پنج شنبه جمعه شنبه فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد شهریور مهر آبان آذر دی بهمن اسفند

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید